menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Zariaďovanie kancelárií: Zutom

IT firmy patria medzi tých, ktorí udávajú tempo dnešnému svetu vo všetkých smeroch. Jednou z nich je aj firma Zutom, ktorej sme dodávali nábytok.

23. 2. 2018

 

Firma Zutom vznikla v roku 1996, keď sa ešte len začínala v tejto časti sveta využívať modernejšia IT technológia. Odvtedy firma vyrástla, nielen profesionálne, ale taktiež ako sa zväčšil počet zamestnancov a nároky na priestory.

 

Novým priestorom Zutomu v bratislavskej Trnávke dominuje svetlá a vzdušné atmosféra, ktorú zabezpečujú francúzske okná po celej dĺžke kancelárie. Liata betónová podlaha, otvorený strop a tri zemité farby ladia s atmosférou, ktorú navodil architekt.

 

Spaceplan na požiadavku klienta vybral projektovú radu nábytku ktorá zahŕňa stoly, skrinky a kontajnery. Operatívny nábytok v bielej farbe si klient samostatne doplnil farebnými stoličkami, ktoré spestrili celkový vizuál.

 

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.