menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Udržateľné značky nábytku, ktoré prezentujú dizajn a ekológiu
Všetky články

Zariaďte svoje kancelárie s nábytkom: Enea

Farmaceutické spoločnosti sú známe nielen vďaka najdynamickejšiemu vedeckému výskumu, ale aj vďaka kvalitnému pracovnému prostrediu, čo potvrdzuje Novartis.

16. 7. 2018

Lottus stool od Enea design 

Použili ste už niekedy Voltaren? Ak áno, tak ste zákazníkom Novartisu, ktorého priestory vybavila Enea svojim nábytkom v susednom Česku. Novartis patrí k svetovým lídrom v predaji liekov a jeho tržby minulý rok prevýšili 50 miliárd dolárov.

Firma je relatívne mladou značkou, pretože vznikla iba v roku 1996 po fúzií spoločností, ktoré vznikli na konci 19-storočia.  Dnes sa zameriava na výskum a vývoj liekov v oblasti rakoviny, kardio-metabolických, imunitných a kožných, očných, dýchacích a nervových ochorení.

 

Pobočky Novartisu nájdeme po celej Európe, a výnimkou nie jej ani jeho česká centrála v Prahe. V jej priestoroch nájdeme aj dva produkty od nášho dodávateľa, Enea design, ktorého centrála je v španielskom Baskicku.  Tu nájdeme dve stoličky z rady Lottus - Lottus chair a Lottus stool.

Je zaujímavé, že ak sa pozrieme na portfólio a dizajn od Enei, dokonale ladí s architetúrou Novartisu a preto zrejme nie je prekvapením, že ho architekt a klient vybrali do projektu.

Nové priestory Novartisu samozrejme zahŕňajú biele plochy, ktoré sú samozrejmosťou vo veľkom množstve dnešných priestoroch. Tie dopĺňa drevo a zemité tóny a sýte farby, ktoré nájdeme na nábytku.  

 

 

 Lottus chair od Enea design

 

 Ak sa vám páči nábytok od Enei, viac jej produktov nájdete tu.

 

 

Vysoké stoličky Lottus stool od Enea design

 

 

Stoličky Lottus chair od Enea design

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.