menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Zariaďte svoje priestory s nábytkom: Metalmobil

Aj vy milujete podniky, v ktorých máte pocit, že ho urobili pre vás? Vyzbrojený eleganciou art deco a súčasnými trendmi vznikol Piky, nový luxusný bar.

9. 3. 2018

 

Jednu vec, ktorú charakterizuje spoločnosť je jej veľká diverzita, kde každý má iný vkus, náladu, či životný štýl. Práve preto nájdeme vo väčších mestách najrôznejšie kaviarne, bary, či reštaurácie, ktoré sa ich spokojným zákazníkom vryjú do pamäte od prvého momentu a vracajú sa tam opäť pre rovnaký zážitok.

Luxusné art deco je sloh, ktorý po desaťročia prestupuje tými najelegantnejšími budovami a interiérmi. V poslednej dobe sa k nemu, ale častejšie a častejšie vracajú dizajnéri, pretože kombinuje geometrickú jednoduchosť, výrazné materiály a eleganciu, ktoré sa dajú kombinovať v nekonečných možnostiach.

 

Bar, v ktorom nájdeme art deco a súčasné trendy je novootorený Piky, ktorý nájdeme v talianskom Reggio Calabria. Okrem nápojov rôzneho druhu sa v ňom zákazníci môžu aj najesť, čo hovorí už aj jeho názov „Bar con Cucina“.

Architekti z Radice Orlandini Design Studio, ktorí bar navrhli, vybrali do do interiéru nábytok od nášho dodávateľa Metalmobil.

Do projektu vybrali „zabaľujúcu“, pohodlnú stoličku Play od Metalmobilu s nádychom škandinávskeho dizajnu. Play je ideálny kus nábytku pre vaše reštaurácie, čakacie priestory, recepciu a hotely.

 

Play sa odlišuje od zvyšku svojim unikátnym tvarom a líniami operadla, ktorý mu dáva jeho lámavé zakrivenie. Trúbkový oceľový rám vystupuje do popredia; tým vyniká jeho grafický charakter a dáva stoličke dynamický pocit.

Druhým z vybraných produktom z radov stoličiek Metalmobilu je Myra, ktorá sa po jej vydaní stala jedným z najpredávanejších kusov nábytku Metalmobilu vôbec.

Myra je dizajnovo veľmi blízka stoličke Play, práve vďaka trúbkovému rámu a jednoduchému škandinávskemu dizajnu. Naopak voľné a organické línie dávajú dojem nevtieravosti, čím si stolička získava svoje miesto medzi versatilne použiteľnými kreslami Metalmobilu, ktoré sa dajú spolu ľahko kombinovať.

Viac od Metalmobilu nájdete tu

 

 

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.