menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Case study Actavis

Farmaceúti Actavis potrebovali zmeniť priestory s čím prišli aj zmeny v nábytku. Ten sme kompletne dodali my a výsledok môžete nájsť v článku.

11. 2. 2016

Kancelária Actavis

Operatívna kancelária s nábytkom Vital Plus ST s výsuvným plátom stola 

 Pre mnohé firmy je koniec nájmu čas na zmenu sídla. Farmaceutická firma Actavis si vybrala nielen zmenu lokality, ale tiež zmenu interiéru. Presťahovanie do biznis centier firmám prináša mnohé výhody - dopravnú dostupnosť, vybavenosť, zvýšenie užívateľskeho komfortu atď. Farmaceuti si vybrali objekt Westendu pri Patrónke, ktorá je dôležitým dopravným ťahom mesta. 

 Architektúra interiéru 

Priestor bol rozčlenený do viacerých kancelárii. Samostatnú kanceláriu má nielen generálny riaditeľ, ale aj manažéri. Kancelárie operatívy su dimenzované max pre 4 osoby. Recepcia je reprezentatívna- biela, lesklá s LED podsvietením a dizajnovými kresielkami. Pre mítigy boli navrhnuté dve kapacitne odlišné rokovačky. Menšie interné mítingy sa dajú urobiť v kanceláriach. 

 

Kancelária riaditeľa Actavis

Kancelária riaditeľa so stolíkom Arkitek a kreslami Relax

 Architektka sa rozhodla ladiť farebne interiér do béžových odtieňov - obklady, plochy nábytku, koberec. Nábytok je v gaštanovom dekore s bielymi, alebo u exekutívy v chrómovými prvkami (nohy, dvere, rámy). 

 

Kancelária manažéra Actavis

Kancelária manažéra so stolom Arkitek a exekutívnou stoličkou Cron

Nábytok interiéru

Nábytok vybratý pre operatívu klienta je vyššia dizajnová rada - Vital ST Plus, ktorý obsahuje mechaniku s možnosťou vysunutia plátu stola. Klasické štvorcové nohy v tomto prípade nahrádza trojuholníkový profil. Paravány pre pre pracoviská sú akustickou radou prispôsobené na výšku 50cm. To zabezpečuje nielen odhlučenenie, ale tiež dokonalú vizuálnu clonu.  

Exektutívne pracoviská boli vybavené stolmi Arkitek - najelegantnejším programom od španielskeho Actiu.  Zaujímavý je rámom v atypickom A-čkovom tvare z tvrdeného hliníka. Stôl sa hodí do každého priestoru, ktorý má byť reprezentetívny. Pracovné stoličky boli z dvoch programov - projektová Stay a Cron, exekutívne športové kreslo.   

Na recepciu šla atypická 3,5 m dlhá recepcia v bielej farbe vo vysokom lesku s LED podsvietením.  Kresielka a stolík sme vybrali z firmy Kastel. Kreslá Kenyon v dizajnovom spracovaní vhodné pre čakacie priestory doplnené atypickým kaviarenským stolíkom Kensho v tvare zaobleného trojuholníka. 

 

Pracovná stolička Stay od Actiu

 

Pracovný stôl Vital Plus ST od Actiu

 

Kreslá Kenion od Kastelu boli umiestnené na recepciu Actavisu

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.