menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

COOL WORKING: Rovnováha k dosiahnutiu pracovnej spokojnosti

Podľa teórie troch osmičiek je vhodné usporiadať svoj deň tak, že sa osem hodín venujeme odpočinku, osem hodín práci a osem hodín voľnému času.

15. 2. 2016

"Cool Working" je nové motto spoločnosti, ktoré určuje jej ciele v roku 2016. A slogan, presahuje marketingové alebo reklamné slová. "Cool Working" je nový spôsob, vzťahujúce sa ku každému v ACTIU a je komplexným prehodnotením ich pracovných metód: odráža sa v časovom harmonograme firmy, fungovaní a spôsobe spolupráce medzi oddeleniami, vo výrobných metódach a dokonca aj v redesigne priestorov a používanom nábytku.

 

COOL WORKING od ACTIU

 

ACTIU navrhlo rok 2016 ako rok zmien. Firma sa v tomto prípade riadi externými činiteľmi, ktoré rozvíjajú vlastné smernice s cieľom dosiahnuť pracovnú spokojnosť. "Uplatnené najprv v sídle spoločnosti, ACTIU chce, aby sa naši zamestnanci cítili dobre, motivovaní a inšpirovaní tak, aby mohli úspešne kombinovať svoju prácu a rodinný život. Akonáhle úspešne integrujeme a uspevníme toto, budeme pripravení ponúknuť skutočnú a pozitívnu zmenu v kancelárii a rokovacích priestoroch," uviedla Soledad Berbegal.

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.