menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Modulárny systém do kancelárie, coworkingové priestory či riešenie pre waiting areas -LONGO

Kancelársky nábytok, ktorý niele dobre vyzerá, ale vytvorí pocit domova. Myšlienkou je vytvoriť prostredie, kde nemusíme aby sme sa odpojili a zrelaxovali v strede dňa.

16. 11. 2015

Kancelársky nábytok LONGO

 

Longo je modulárny systém od španielskeho výrobcu kancelárskeho zariadenia Actiu. Vyšiel tento rok a ponúka riešenia ako sú klasické individuálne stoly, openspace, coworkingové pracoviská a exekutívne pracoviská.  Longo nie sú však len stoly - dizajnéri dostali do zostáv neformálne sedenie do kancelárie, či sedenie do "waiting areas". Zostavy môžu slúžiť ako miesto pre relax, či meetingy, ktoré sú umiestnené v odhlučnených boxoch. Tiež poskytujú mäkké sedenie pre recepcie, či  najrôznejšie "public areas". Okrem týchto prvkov ponúka tiež úložné systémy rôznych druhov. Longo charakterizuje rám, ktorý je pre sedačky a skrine rovnaký navrhnutý v rôznych veľkostiach, čo zaručuje jeho modulovateľnosť. Spoznajte možnosti, ktoré ponúka tento smart system, ktorý doteraz splnil potreby mnohých spokojných zákazníkov.

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.