menu
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
10 najnovších poznatkov neuroarchitektúry
Ako navrhnúť modernú kanceláriu s ohľadom na dnešné myslenie
Súťaž: Made by Spaceplan, Designed by you
Všetky články

Všetko čo potrebujeme je dobrý stôl

Predstavte si, že ste architekt a hľadáte kľúčovú, ale zanedbateľnú vec do loungu. Konferenčný stolík. Nepotrebujete heavy-duty stôl, ale vec, ktorá sa hodí a dáva priestoru šmrnc.

16. 4. 2018

 

Hľadáte konferenčný stolík. Prešli ste 20 značiek, ani jeden stôl nesedí. Začínate mať dosť. Výška by bola fajn,a le vy chcete len niečo jednoduché, prírodné, versatilné. Chcete od dizajnérov tak veľa.

Dámi a páni, máme niečo pre vás. Ak sa vám zapáči, pokojne ho bez výčitiek použijete v každom projekte. Lebo na to máte argument. Volá sa Nest od škandinávskeho +Halle. Stačí?

 

+Halle je minimalistická značka z dánska, ktorá má v svete dizajnu takú dobrú reputáciu ako napríklad OFFECCT. +Halle nemrhá nápadmi, ani časom. Jeho cieľom je vytvoriť čo najpohodlnejší, najfunkčnejší produkt, kde dizajn slúži ľuďom.

Už aj stoly v kolekcii Nest

Jeden z bestsellerov +Halle, vysoké sedačky a stoly Nest sa tento raz rozrástli o stolíky všetkých výšok (nížok), aby tak mohli všetci zákazníci naplno využiť potenciál kolekcie Nest.

 

Nest je stolík s výraznou štruktúrou dreva v teplom dubovom tóne. Povrch je robustný a príjemný, jednoducho sa prenáša, tak aby slúžil ľuďom pri stretnutiach, meetingoch a neformálnych aktivitách.

 

Okrem toho Nest je navrhnutý ako samostatný pracovný stôl, ktorý vytvárajú atmosféru, ktorá spája prostredie pracoviska a domova. +Halle navrhlo 8 rozdielnych veľkostí, tak aby Nest ľahko zapadol do akéhokoľvek priestoru. Jednoduchý na čistenie, údržbu, či opravu stolov sú základné parametre, poctivej kolekcie Nest navrhnutej aby slúžila celé generácie.

 

 

Chcete viac informácií o dizajne,
oceneniach a trendoch?
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.